Zajmujemy się wynajmem pokoi gościnnych w Szczyrku niezależnie od pory roku.

W pobliżu naszego domu znajduje się wiele szlakow górskich. Do najczęściej uczęszczanych należą szlaki na Klimczok, Szyndzielnię, Karkoszczonke i do Brennej. W niewielkiej odległości od centrum Szczyrku znajduje się wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne oraz wiele ciekawych tras dla miłośników kolarstwa górskiego. Ze sportów zimowych Szczyrk oferuje wiele znakomitych stoków narciarskich oraz jedną z nawiększych atrakcji jaką jest skocznia SKALITE.

Co oferujemy?

Oferujemy Państwu pokoje gościnne w Szczyrku. Nasz dom usytuowany jest w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od Sanktuarium Matki Boskiej Szczyrkowskiej Na Górce. Niewielka odległość od centrum Szczyrku, skoczni narciarskiej czy Centrum Sportu i Rekreacji, bo zaledwie 2,5 km. czyni to miejsce jeszcze atrakcyjniejszym. Z naszego domu można podziwiać piękne widoki na szczyrk a przede wszystkim na Skrzyczne. Piękne otoczenie górskie, cisza i spokój to tylko część znakomitych walorów tego miejsca.

Oddajemy Państwu do dyspozycji pokoje:

  • pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką
  • 4 osobowe z łazienką,
  • 5-6 osobowe z łazienką.
  • apartament 6 osobowy ( składający się z dwóch pokoi , kuchni i łazienki).

Cennik

Cena za nocleg wynosi (pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką) 130 zł 2 osoby i 90 zł 1 osoba w pokoju

Cena za nocleg wynosi od 35 zł do 70 zł / osobę

Cena za nocleg wraz ze śniadaniem wynosi od 45 zł / osobę

Wszystkie dzieci do lat 2 – pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych.

Dla naszych gości

Pokoje

Wszystkie pokoje przystosowane są do pobytu z małymi dziećmi oraz mają niezależne wejścia. Posiadają również wyjście na taras i do ogrodu, w którym do dyspozycji oddajemy w okresie letnim huśtawkę, trampolinę, pergolę oraz koło ogniskowe.

Wifi oraz parking

W naszym aneksie kuchennym wyposażonym w lodówkę mikrofalówkę oraz kuchenkę mogą państwo przygotować dowolny smakowity posiłek a do popicia polecamy czystą górską wodę ze studni.

Pobyt a zwierzęta

Na terenie całego obiektu można korzystać z internetu za pośrednictwem Wi-Fi. Dla Gości zmotoryzowanych posiadamy oświetlony parking a cały dom jest zabezpieczony systemem antywłamaniowym.

Poniżej podajemy orientacyjne odległości od najczęściej odwiedzanych miejsc w Szczyrku:

  • Skrzyczne - Kolej linowa Centralnego Ośrodka Sportu - 2,9 km
  • OSW Beskidek, Górska 7a - 1,3 km
  • Czyrna Solisko. Ośrodek narciarski Gliwickiej Agencji Turystycznej SA, Narciarska 16 - 4,7 km

Willa Na Górce położona jest 16 km od Ustronia oraz 11 km od Bielska-Białej. Najbliższe lotnisko, Kraków-Balice, oddalone jest o 68 km.

Informujemy również, że istnieje możliwość pobytu ze zwierzętami lecz fakt ten należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.

Zadzwoń teraz

MASAŻ MOBILNY z dojazdem do klienta!

Polecam: masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż brzucha, masaż kończyn górnych, masaż kończyn dolnych, masaż dłoni, masaż stopy, masaż karku i szyi, masaż bankami Chinkami, masaż czekoladą, masaż tkanek głębokich, wystawianie baniek magnetycznych HACI.

Zobacz więcej Zadzwoń teraz


WYNAJEM SAUNY ZEWNĘTRZNEJ ORAZ JACUZZI W SZCZYRKU!

Informujemy, że istnieje możliwość odpłatnego korzystania z sauny oraz jacuzzi przez osoby lub grupy osób, które przebywając w pobliżu chciałyby skorzystać z tej relaksującej formy spędzenia wolnego czasu.

Zobacz więcej Rezerwacje. 788 584 510