Zajmujemy się wynajmem pokoi gościnnych w Szczyrku niezależnie od pory roku.

W pobliżu naszego domu znajduje się wiele szlakow górskich. Do najczęściej uczęszczanych należą szlaki na Klimczok, Szyndzielnię, Karkoszczonke i do Brennej. W niewielkiej odległości od centrum Szczyrku znajduje się wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne oraz wiele ciekawych tras dla miłośników kolarstwa górskiego. Ze sportów zimowych Szczyrk oferuje wiele znakomitych stoków narciarskich oraz jedną z nawiększych atrakcji jaką jest skocznia SKALITE.

Co oferujemy?

Oferujemy Państwu pokoje gościnne w Szczyrku. Nasz dom usytuowany jest w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od Sanktuarium Matki Boskiej Szczyrkowskiej Na Górce. Niewielka odległość od centrum Szczyrku, skoczni narciarskiej czy Centrum Sportu i Rekreacji, bo zaledwie 2,5 km. czyni to miejsce jeszcze atrakcyjniejszym. Z naszego domu można podziwiać piękne widoki na szczyrk a przede wszystkim na Skrzyczne. Piękne otoczenie górskie, cisza i spokój to tylko część znakomitych walorów tego miejsca.

Oddajemy Państwu do dyspozycji pokoje:

  • pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką
  • 4 osobowe z łazienką,
  • 5-6 osobowe z łazienką.
  • apartament 6 osobowy ( składający się z dwóch pokoi , kuchni i łazienki).

Cennik

Cena za nocleg wynosi (pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką) 130 zł 2 osoby i 90 zł 1 osoba w pokoju

Cena za nocleg wynosi od 35 zł do 70 zł / osobę

Cena za nocleg wraz ze śniadaniem wynosi od 45 zł / osobę

Wszystkie dzieci do lat 2 – pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych.

MASAŻ MOBILNY z dojazdem do klienta!

Polecam: masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż brzucha, masaż kończyn górnych, masaż kończyn dolnych, masaż dłoni, masaż stopy, masaż karku i szyi, masaż bankami Chinkami, masaż czekoladą, masaż tkanek głębokich, wystawianie baniek magnetycznych HACI.

Zobacz więcej Zadzwoń teraz


WYNAJEM SAUNY ZEWNĘTRZNEJ ORAZ JACUZZI W SZCZYRKU!

Informujemy, że istnieje możliwość odpłatnego korzystania z sauny oraz jacuzzi przez osoby lub grupy osób, które przebywając w pobliżu chciałyby skorzystać z tej relaksującej formy spędzenia wolnego czasu.

Zobacz więcej Rezerwacje. 788 584 510